Jak się gra w Among Us – Zasady i Porady

Jak się gra w among us - Zasady i Porady

Ten artykuł zawiera informacje o tym, jak grać w Among Us, wieloosobową grę online typu social deduction. Dowiedz się więcej o tym, jak grać w tę grę, abyś mógł się nią w pełni cieszyć! Among Us to gra polegająca na podstępie i przetrwaniu, która może być całkiem trudna! Dla tych, którzy dopiero zaczynają grę, poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które pomogą Ci zacząć! Zanim zaczniesz, naucz się nazw obszarów na mapie. Among Us jest grą opartą na podstępie i musisz być świadomy tego, co dzieje się na każdej mapie.

Among Us to sieciowa gra dedukcyjna dla wielu graczy

Among Us to gra przygodowa i z zagadką morderstwa. Można ją pobrać za darmo na PC i urządzenia mobilne. Gra zadebiutowała na rynku w 2018 roku, ale odniosła tylko ograniczony sukces w głównym nurcie. Jednak od tego czasu stała się jedną z najpopularniejszych gier wideo. Jest dostępna na Steamie, w sklepach z aplikacjami Apple i IOS. Szacuje się, że w szczytowym momencie grało w nią 3,8 mln osób, a liczba graczy wciąż rośnie.

Celem gry jest ochrona miasta przed złymi mocami. Musisz chronić mieszkańców miasteczka Salem, eliminując złych ludzi i ratując im życie. Członkowie pozostałych drużyn mają ograniczone informacje o sobie nawzajem, więc wyzwaniem jest odgadnięcie, kim są i wyeliminowanie ich. Towarzyskie gry dedukcyjne to doskonały sposób na pogłębianie przyjaźni i rozwijanie pracy zespołowej. Gra jest darmowa i zawiera nawet system trybunału.

Gra Między nami wymaga od graczy odnalezienia tożsamości tajemniczego oszusta. Aby tego dokonać, gracze muszą współpracować, aby znaleźć wskazówki, które doprowadzą ich do sprawcy. Poza odkrywaniem tożsamości oszusta, gracze mogą również odkrywać tożsamość innych graczy. W miarę zmniejszania się liczby graczy gra staje się coraz bardziej intensywna. Jest to jednak doskonały punkt wyjścia dla osób, które nie znają gier dedukcyjnych.

Pośród nas to gra wyjątkowa pod wieloma względami. Rozgrywka toczy się w szybkim tempie, a gracze mogą wykorzystać swoją wyobraźnię do rozwiązywania wskazówek. Akcja gry toczy się w średniowiecznej wiosce. To czyni ją wyjątkowym doświadczeniem. W rezultacie gra Among Us ma duży potencjał, aby stać się udaną grą społecznościową. Twórcy gry sprawiają, że znalezienie najlepszego rozwiązania zagadki staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Czytaj również:   Jak się gra w kalambury - Zasady i Porady

W przeciwieństwie do innych gier społecznościowych, Among Us jest stosunkowo niedroga, co czyni ją doskonałym wyborem dla osób bez doświadczenia w grach komputerowych. Jej rozgrywka jest na tyle prosta, że zrozumie ją każdy, kto posiada podstawową umiejętność obsługi komputera. Ponadto, AmongUs zyskuje coraz większą popularność jako meme. W grę można grać z dużą grupą graczy, dzięki czemu idealnie nadaje się na imprezy. Ma ona jednak kilka wad.

Przykładem na to, jak można wykorzystać social deduction do celów politycznych, jest fakt, że wiele osób wykorzystało już wirusowy status AmongUs do promowania swoich celów. Oprócz promowania postępowych idei, MoveOn, postępowy komitet akcji politycznej, rozpoczął transmisje na żywo na Twitchu, gdzie grają w gry z serii Among Us, aby zachęcić młodych ludzi do głosowania. Na Twitchu przedstawicielka Ilhan Omar i Alexandria Ocasio-Cortez grają w tę grę na oczach setek tysięcy ludzi.

Inną grą z mechaniką podszywania się jest Among Us. W tej grze gracze mają za zadanie zidentyfikować oszustów, którzy próbują wygrać, zabijając członków załogi lub niszcząc statek kosmiczny. Oszuści są wybierani losowo na początku każdej gry. Among Us to popularna gra wideo na komputery PC i telefony komórkowe. Stała się najczęściej pobieraną grą wideo 2020 roku, dowodząc potęgi komunikacji w grach społecznościowych.

Gra w podchody

“It’s a game of deception” – to interaktywna strategia łącząca walkę w szybkim tempie z psychologicznymi grami umysłowymi. Gracze wcielają się w zainfekowane postacie, które wykorzystują swoją przerażającą formę do zabijania niewinnych graczy. Gracze zyskują wiele nowych umiejętności, w tym ulepszony wzrok i szybkość. Szereg intensywnych animacji zabijania zapewnia przerażające, a zarazem zabawne wrażenia z rozgrywki. Wciągająca rozgrywka w “This is a Game of Deception” z pewnością sprawi, że gracze nie przestaną się angażować i będą wracać po więcej.

Choć Maraniss jest zagorzałym fanem koszykówki, książka nie jest w całości poświęcona temu sportowi. Większa część książki skupia się na taktyce propagandowej Hitlera podczas letnich igrzysk olimpijskich w Niemczech w 1936 roku. Oprócz więzień dla przeciwników politycznych, Hitler zatrudniał robotników do sprzątania miasta dla uczestników olimpiady. Naziści wykorzystywali rytuały olimpijskie, aby podkreślić militarną sprawność Niemiec i znaczenie przywódcy kraju.

Gra o przetrwanie

To gra o przetrwaniu, ale nie jest tak prosta, jak sugeruje jej nazwa. Akcja gry toczy się w tajemniczej jaskini, w której żyją dzikie zwierzęta. Musisz polować na jedzenie i unikać zombie. Oprócz przetrwania w dziczy musisz wytwarzać przedmioty, które pozwolą ci przeżyć. Oprócz przetrwania musisz także zbierać i wytwarzać zasoby, które urozmaicą rozgrywkę. Gra ukaże się latem 2021 roku, więc jest dużo czasu, aby zacząć grać!

Czytaj również:   Jak się gra w bilarda - Zasady i Porady

Istnieje wiele różnych rodzajów gier z gatunku “it’s a game of survival”. Niektóre z nich nawiązują do prawdziwych pionierów i są trudne do opanowania, jeśli nie jesteś zaznajomiony z tym gatunkiem. Oregon Trail, na przykład, był popularną grą w XIX wieku, ponieważ metody stosowane przez pionierów były oparte na faktach historycznych. W ten sposób gracze mogli dowiedzieć się więcej o Szlaku Oregonu i początkach życia pionierów.

W grze gracze muszą wybrać, w jaki sposób podejdą do sytuacji. Mogą przetrwać w dziczy, zapaść się pod ziemię lub wyruszyć po zapasy. Wszystkie te aspekty odgrywają istotną rolę w ogólnym doświadczeniu. Rust ma kilka wspaniałych aspektów, ale brak pełnej wersji jest frustrujący. Jak mówi przysłowie, “Rzymu nie zbudowano w jeden dzień”.

Inną popularną grą survivalową jest Rust, która zintegrowała mechanikę gier survivalowych w uniwersum i ma zapadającą w pamięć pętlę rozgrywki. Rust może być najlepszym przykładem tego gatunku, ale w żadnym wypadku nie jest jedynym. Gatunek gier survivalowych jest pełen innowacyjnych tytułów. Na szczęście, gry te są coraz lepsze. W międzyczasie jednak Rust pozostaje świetnym doświadczeniem.

Gra oferuje także losowe generowanie ocalałych, którzy posiadają unikalne zdolności pomagające w przetrwaniu. Na przykład, były strażak może być bardziej sprawny fizycznie, a były kucharz będzie w stanie lepiej nakarmić głodujących. Znalezienie zapasów może również oznaczać wpadnięcie w ręce zabójców. Jeśli zamienisz ocalałego w mordercę, prawdopodobnie będziesz musiał stawić czoła nieszczęściu i depresji. Niektórzy popełniają nawet samobójstwa.

Inną grą z elementami survivalu jest Rebel Inc. W tej grze strategicznej gracze wcielają się w przywódcę, który próbuje ustabilizować sytuację w regionie. Muszą wprowadzić czystą wodę, walczyć ze skorumpowanymi urzędnikami i powstrzymywać ataki powstańców. Ta gra wymaga ciągłego poświęcania uwagi i pieniędzy. Dzięki temu gra sprawia wrażenie prawdziwej gry survivalowej – a do tego jest darmowa. Przygotuj się więc na spotkanie z przywódcą Rebel Inc i ciesz się darmową grą!

Total
0
Shares
Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Związane stanowiska